Dodacie podmienky, preprava tovaru

Po prijatí objednávky Vám bude oznámená akceptácia objednávky. Tovar ktorý je skladom, obdržíte v rámci Trnavy a okolia v prípade Vašej požiadavky ešte v ten istý deň do 18:00 hod. alebo nasledujúci deň.
Rozvoz tovaru v rámci Trnavy a okolia je zdarma. Do vzdialenejších miest zabezpečíme dodávku tovaru do 24 hodín cez UPS, alebo do 3 dní poštou. Prepravné UPS za dobierku je 10,- EUR, poštou 5,- EUR. Pri objednávkach nad 200,- EUR prepravné neúčtujeme.
Tovar je možné prevziať osobne v kamennom obchode na Pekárskej 20, alebo môže byť vyexpedovaný prepravnou službou,prípadne poštou. Pri prebratí tovaru si dôkladne skontrolujte množstvo, typ tovaru a či nieje mechanicky poškodený. Pri nezrovnalostiach nás ihneď kontaktujte.
Za škody vzniknuté prepravou tovaru kuriérskou spoločnosťou alebo poštou neručíme. Preto si každú zásielku zodpovedne skontrolujte a v prípade poškodenia ihneď nahláste prepravnej spoločnosti pri preberaní zásielky. Neskoršie reklamácie prepravné spoločnosti zväčša neuznávajú.

Ochrana súkromia

Firma Tycan sa ako prevádzkovateľ internetového obchodu tycan.sk na internetovej adrese www.tycan.sk týmto prehlasuje a zaväzuje sa, že zverené osobné dáta nebude bez súhlasu vlastníka týchto dát akokoľvek poskytovať tretej osobe a nepoužije zverené osobné dáta ku komerčnej ponuke nesúvisiacej s propagáciou internetového obchodu tycan.sk . Súčasne sa zaväzuje k tomu, že na prianie zákazníka i bez udania dôvodov kedykoľvek jeho osobné dáta vymaže zo svojej databázy.